• Wpisów: 28
  • Średnio co: 75 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 12:58
  • Licznik odwiedzin: 2 404 / 2185 dni
 
tacokochaczekolade12
 
Najbardziej ucieszyłam się na widok Patryka, który od dawna strasznie mi się podoba. Chciałam do niego podejść, zagadać, ale akurat doszli do niego koledzy. Poszłam do Seleny, żeby pomóc jej w robieniu popcornu. W drzwiach kuchni ujrzałam Patryka, nie wiedziałam po co przyszedł, więc do niego podeszłam.

-Cześć. - Zaczął.
-Heej. - krzyknęła zza moich pleców Sel.
-Emy, wszystkiegoo najlepszego.! - krzyknął, wyciągając małe pudełeczko z kieszeni i podając je mi - To dla Ciebie.
-Słuchaj, miło mi, że o mnie pomyślałeś, ale nie mogę tego przyjąć. Dla mnie liczy się, że przyszedłeś na moje przyjęcie. - odpowiedziałam z uśmiechem
-Nie gadaj, tylko otwórz. - również się uśmiechnął - Wiem, że prezenty gdy będzie tort, no ale nie mogłem się powstrzymać.
-Emy, chodź tu szybko! - zawołała moja przyjaciółka
-Przepraszam. Otworzę jutro. Wyślę Ci sms'a czy mi się podobało. Miłej imprezy. - powiedziałam i odeszłam - Co się znowu stało?
-Musisz wysypać chipsy do misek. A i zaraz będzie tort.
-Ok.

*Godzinę później*

"100 lat, 100 lat..." jakie to przyjemne słowa. Zostałam obrzucona prezentami. Nie otwierałam ich od razu. Postanowiłam zrobić to później. Cała impreza była super. Niestety nadszedł koniec. Wszyscy poszli, a ja i Sel posprzątałyśmy. Selena została u mnie na noc. Poszłyśmy spać.

*Następnego dnia*

Obudziły mnie promyki słońca, wybijające się przez okno do mojego pokoju. Sel jeszcze spała. Postanowiłam sprawdzić, co dostałam od Patryka. Wyjęłam z szafki pudełeczko i otworzyłam. To był  śliczny łańcuszek z połówką serca. Właśnie taką bransoletkę dałyśmy sobie z Seleną na znak przyjaźni. Ciekawe kto miał drugą połówkę? Wyjęłam telefon i napisałam do Patryka: "Śliczny łańcuszek. Kto ma drugą połówkę serca?". Nie musiałam długo czekać. Po chwili dostałam wiadomość następującej treści: "Cieszę się, że Ci się podoba. Możemy się spotkać? Wszystko ci wyjaśnię.". "Ok. W kawiarence o 12. :)" - odpisałam.

__________________________________________________
Koniec . Mam nadzieję, że wam się podoba :) Komentujcie, bo to mnie motywuje :*
Przepraszam że takie krótkie :)Łańcuszek, jaki dostała Sel.
wera.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego